BEZPIECZEŃSTWO HIGIENA PRACY DLA FIRM I KURSY PIERWSZEJ POMOCY
Spread the love

Szkolenia bhp oferowane przez ośrodki szkoleń bhp dla firm są różnorodne, dostosowane do potrzeb i wymagań poszczególnych grup pracowniczych. Obowiązek ten wynika z faktu, że szkolenia bhp uzależnione są od stanowisk pracy na których są wykonywane różnorodne prace przez pracowników w nich uczestniczących.
Inne przepisy bhp obowiązują w zakładzie produkcyjnym inne w dziale handlowym jeszcze inne na stanowiskach kierowniczych. Dlatego właśnie pracownicy działów bhp muszą dostosować programy szkoleń swoich kursów indywidualnie opracowane do grup uczestniczących w szkoleniach bhp. Programy szkoleń bhp są indywidualnie opracowane do poszczególnych grup uczestniczących w szkoleniach.
Poruszana problematyka doboru programu szkoleń jest oparta na obowiązujących przepisach prawa lecz często zdarza się że zasady bhp są niepisane literą prawa. To znaczy, że część treści problematyki szkoleń bhp ukształtowana w procesie pracy zostały ujęte niepisaną literą prawa, nie wynikających wprost z przepisów prawa lecz w oparciu o wiedzę techniczną. Dlatego świadczona bhp usługa musi być odpowiednio dostosowana wprost potrzebom firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *